Trainings pionnen Cawila marking cone S 10 set 23cm
Categorie:
-15% €14,95
€12,70 inclusief BTW U bespaart €2,25
Unisex, Rood
Beoordelingen (1)
Introductie van de Cawila Markering Cone S 10 Set – de perfecte trainingshulp voor atleten en coaches in verschillende sportdisciplines. Ontworpen door de gerenommeerde fabrikant Cawila, zijn deze unisex trainingsconen ideaal voor het verbeteren van oefeningen en drills in voetbal, hardlopen, volleybal, handbal en basketbal.
Elke set bevat 10 conen, die elk een hoogte van 23 cm hebben, gemaakt van 100% polyethyleen voor duurzaamheid en flexibiliteit. De levendige rode kleur zorgt voor hoge zichtbaarheid op elk veld of terrein, waardoor ze een essentieel hulpmiddel zijn voor het verbeteren van wendbaarheid, snelheid en coördinatie.
Of je nu een trainingssessie opzet of een competitieve drill organiseert, de Cawila Markering Cone S 10 Set is jouw ideale oplossing voor professioneel trainingsmateriaal. Verhoog je trainingssessies vandaag nog met deze betrouwbare en veelzijdige conen!
