Trail schoenen Dynafit ULTRA 50
Dynafit Ultra 50
Spaanse trailrunschoenen Dynafit Ultra 50 met een comfortabele pasvorm en duidelijker demping die de nodige bescherming biedt tijdens lange runs in ruig hooglandgebied. Ideaal voor hardlopen in technisch terrein, maar ook op zachte ondergronden.
Loop zonder beperkingen – waar je ook bent, hoe ver ook. Op uitdagende bergpaden hebben je voeten schoenen nodig die veelzijdige bescherming en grip bieden, maar niet belast zijn door onnodige zaken die beperken. Voor afstanden van 40 km of meer hebben je voeten goede demping en comfort nodig om tot aan de finish een topsnelheid te garanderen. Ultra 50 is de perfecte metgezel die jouw limieten opnieuw definieert en het beste benut, ongeacht het terrein – van de eerste tot de laatste stap.
Deze lichte trailrunning schoen kan uitpakken met uitstekende demping en een comfortabele pasvorm voor geweldig comfort tijdens lange afstanden. Pomoca profiel op het model Ultra 50 onderscheidt zich door een open, agressieve loopzool. Deze zool biedt optimale grip en respons zowel op droge als op ongunstige ondergronden. Met een 8 mm drop en een Alpine Rocker-ontwerp maakt Ultra 50 een dynamische loopstijl mogelijk, zelfs in technisch terrein. 3D-mesh bovenwerk en een naadvast losvallende tong zorgen ervoor dat schoenen geen onaangename druk of klemmen veroorzaken. Maximale comfort wordt bereikt door een optimale bloedcirculatie en het voorkomen van vermoeidheid en zwelling van de voeten. Verstevigde puntneus en TPU-overlays op gevoelige plekken beschermen de voet tegen impacts met rotsachtig terrein. Dankzij traditioneel vetersysteem kan de schoen worden aangepast aan elke voetvorm voor een veilige omarming. Veters kunnen in een “garage” aan de voorkant worden opgeborgen om haken op randen in het terrein te voorkomen. Door de tijd bewezen stabilisatieband DYNAFIT Heel Preloader biedt extra steun aan de hiel.
Hiel-stip verschil: 8 mm
Gewicht: 290 g
OBER ALP SPA, Piazza Walther 4, 39100 Bolzano - IT
https://www.oberalp.com/en/contacts
- U kunt producten tot 30 dagen retourneren.
- De goederen moeten in de originele staat, ongedragen en in de originele verpakking met originele labels zijn.
- Klant betaalt de verzendkosten.
- Het ruilen van goederen is niet mogelijk. Als je een andere maat of kleur nodig hebt, plaats dan een nieuwe bestelling.
- Als de goederen beschadigd of gebruikt zijn aangekomen, moet u onze klantenservice binnen 24 uur telefonisch of per e-mail op de hoogte stellen.
